Сертифікація

Для нас є честю у новому третьому тисячоріччі представити вашій увазі Орган з сертифікації продукції та послуг Державного підприємства Луганський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації (ДП "Луганськстандартметрологія").

За роки свого існування наша організація пройшла довгий і тернистий шлях свого становлення, перетворившись сьогодні у один із провідних в Україні центрів такого напрямку. Підтвердження відповідності - невід'ємна частина Вашого життя і ми завжди готові до тісної плідної співпраці зі всіма, кому необхідний наш 80-річний професіональний досвід і знання.

Відвідавши наш сайт, ви ознайомитесь з нашими можливостями і фахівцями, дізнаєтесь наскільки ми зможемо бути вам корисні, наші вимоги і гарантії. Співпрацюючи з вами, ми дотримуємось принципів: об'єктивності, чесності, конфіденційності, мінімальних термінів виконання робіт. Знакові особливості нашої співпраці: реальна допомога клієнтам у вирішенні їх проблем і що немаловажно, доступні ціни.

Запрошуючи вас до співпраці, бажаю зростання та благополуччя вам особисто і Вашому бізнесу!

Заступник генерального директора з стандартизації, підтвердження відповідності

та зв'язків з громадскістю ДП "Луганськстандартметрологія"

Ольга Євгенівна Сисоєва

Одним з найважливіших показників якості продукції є її безпека для здоров'я, майна людей і навколишнього природного середовища. Проблема забезпечення безпеки продукції у світовій практиці вирішується шляхом оцінки її відповідності регламентованим нормативно-правовими документами вимогам з наступним підтвердженням сертифікатом або декларацією відповідності.

Споживач схильний більше довіряти підтвердженню відповідності продукції третьою (незалежною) стороною. Таке підтвердження здійснюється органами з сертифікації шляхом оформлення сертифіката відповідності.

Наш девіз "Якість послуг, що надаються нами, - гарантія нашого благополуччя і стабільності, а також всіх тих, для кого і з ким ми працюємо!"

Відділ підтвердження та оцінки відповідності промислової продукції, послуг є структурним підрозділом органу з сертифікації продукції і послуг, призначений та уповноважений в Українській державній Системі сертифікації УкрСЕПРО (свідоцтво про призначення UA.P.039 від 01.04.2008 р., свідоцтво про уповноваження UA.PN.039 від 01.04.2008 р.), атестат акредитації Національного Агентства з Акредитації України (НААУ) № UA 4.001.039 від 05 лютого 2002 р.

ДП "Луганськстандартметрологія", як орган із сертифікації продукції та послуг в державній системі сертифікації УкрСЕПРО:

  • є незалежним від розробника, виробника, постачальника та споживача, на підставі чого вважається "третьою" стороною;
  • має багаторічний досвід сертифікації та технічну компетентність, що дає змогу проводити на високому рівні сертифікацію продукції та послуг;
  • має власний випробувальний центр, що складається з випробувальної лабораторії харчової та сільськогосподарської продукції і випробувальної лабораторії промислового та будівельного призначення для проведення випробувань продукції та укладені відповідні угоди з іншими компетентними лабораторіями по всій території України.

Сфера діяльності органу з сертифікації:

  • cертифікація продукції (послуг) в законодавчо регульованій сфері (обов'язкова сертифікація):
  • підтвердження відповідності вимогам нормативних документів, визначених нормативно-правовими та законодавчими актами України;
  • підтвердження відповідності вимогам нормативних документів, включених до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні;
  • cертифікація продукції (послуг) в законодавчо нерегульованій сфері (добровільна сертифікація):
  • надання заявникам висновків щодо віднесення продукції до такої, що належить до законодавчо регульованої сфери (підлягає обов'язковій сертифікації), чи законодавчо нерегульованої (не підлягає обов'язковій сертифікації);
  • аналіз підтвердження документів та реєстрації декларації про відповідність продукції діючим в Україні нормативним документам.

Діяльність органу з сертифікації спрямована на реалізацію державної політики у сфері технічного регулювання та захисту інтересів споживачів, їх життя, здоров'я, майна та навколишнього середовища.

Персонал органу з сертифікації продукції ДП "Луганськстандартметрологія" завжди готовий надати консультативно-методичну або консалтингову послугу у сфері сертифікації продукції (послуг), управління якістю, довкіллям та безпечністю харчових продуктів.