«Актуальні питання експертної та оціночної діяльності»

ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» - один з співорганізаторів Міжнародної науково-практичної конференції

25-26 листопада 2021р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання експертної та оціночної діяльності» у режимі сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet. Проведення конференції є складовою забезпечення інтернаціоналізації та консолідації освітньої, наукової та практичної діяльності.

Відповідальні за проведення конференції - Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України (модерація та технічний супровід).

Співорганізатори заходу: Київський національний торговельно-економічний університет; Середземноморський університет (Республіка Туреччина, м. Анталія); Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського (Республіка Польща, м. Краків); Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Республіка Грузія, м. Батумі); Заклад освіти «Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації» (Республіка Білорусь, м. Гомель); Центр якості товарів та захисту споживачів Економічного університету – Варна (Республіка Болгарія, м. Варна); Громадська організація «Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза»; Державне підприємство «Луганський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

До роботи конференції долучились фахівці з 11 країн: Азербайджанської Республіки; Грецької Республіки; Італійської Республіки; Республіки Білорусь; Республіки Болгарія; Республіки Казахстан; Республіки Молдова; Республіки Польща; Республіки Таджикистан; Республіки Узбекистан; України.

Конференція проведена з метою розвитку товарознавчих аспектів експертної та оціночної діяльності, теорії та практики експертної та оціночної діяльності, проблем ідентифікації, порівняльного тестування; вирішення цілої низки завдань з покращення якості та безпечності нашого життя завдяки використанню сучасних досягнень науки і практики; обговорення актуальних питань формування професійних компетентностей при підготовці товарознавців-експертів та оцінювачів; зміцнення зв’язків між наукою й практикою, шляхом консолідації зусиль науковців різних регіонів нашої держави та інших країн, зокрема й під час обміну передовим досвідом і думками між молодими і досвідченими вченими.

Тематичні напрями конференції:

Більш детальна інформація про проведений захід розміщена на офіційному сайті Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (http://luguniv.edu.ua).

Останні новини

V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

20-21 травня 2021р. фахівці ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи» (V International Scientific Practical Conference «Quality Management in Education and Industry: Experience, Problems and Perspectives»), проведеної з використанням Microsoft Teams.

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка», Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», Академія технічних наук України, Академія метрології України, Агенція вищої освіти Республіки Сербської (Боснія і Герцеговина), Технічний університет – Варна (Болгарія).

Захід привернув увагу освітян та науковців, фахівців сфери технічного регулювання цікавими та актуальними доповідями пленарного засідання конференції, дискусійними запитаннями та відповідями на них, а також різноплановими доповідями в секційних засіданнях конференції.

Більш докладну інформацію можна отримати на сторінці конференції Читати далі ...

До уваги керівників медичних закладів!

До уваги керівників медичних закладів!

З 25 березня 2021 року ДП "ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" розширило сферу уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології ( Свідоцтво про уповноваження № П -76-2021 від 25 березня 2021р). Завдяки придбаному сучасному метрологічному обладнанню ми додали до свого арсеналу можливість повірки моніторів фетальних, які широко застосовуються у медичних закладах.

Шановні клієнти,запрошуємо Вас до співпраці!

Читати далі ...

«Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

«Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

27 січня 2021 року об 11:00 на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання відбувся вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?».

Під час заходу були освітлені найактуальніші питання ринкового нагляду, зокрема:

  • Як плануються перевірки органами ринкового нагляду?
  • Яка роль малого бізнесу у забезпеченні безпечності продукції та підтриманні чесної конкуренції на ринку?
  • Чи є відмінності перевірок продукції від перевірок суб’єктів господарювання?
  • Яка процедура проведення перевірок та виконання приписів (рішень) органів ринкового нагляду?
  • Які документи повинні зберігати підприємці для виконання вимог ринкового нагляду?
  • Як визначити відповідність продукції вимогам технічних регламентів?
  • Яке значення впроваджених у 2020 році змін до законодавства про державний ринковий нагляд?

Відповіді на ці та інші питання надали безпосередньо представники Департаменту регуляторної політики та підприємництва, Департаменту технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також відповідних структурних підрозділів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної служби України з питань праці та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Захід відбувя за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Відео розташовано за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GLlQaH_fkk4&feature=youtu.be Читати далі ...

До уваги розробників та власників технічних умов!

До уваги розробників та власників технічних умов!

У зв’язку з набуттям чинності з 16.07.2019 року Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон) повідомляємо про необхідність розробки технічних умов (ТУ) та змін до ТУ державною мовою.

Технічні умови та зміни до них будуть перевірятися фахівцями ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» та вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою, за виключенням випадків передбачених Законом.

Зміни до ТУ, викладених іншими мовами, також будуть вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою або двома мовами (державною та іншою):

черговою зміною ТУ викладають у новій редакції державною мовою або двома мовами (державною та іншою);

наступні зміни викладають державною мовою або двома мовами (державною та іншою) у звичайному порядку. Читати далі ...