Метрологічна діяльность

ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» продовжує співпрацю в сфері метрологічної діяльності з підприємствами Луганської області.

Зокрема, проводяться роботи з повірки засобів вимірювальної техніки, погодження Графіків проведення повірки підприємств та організацій всіх форм власності, атестації випробувального обладнання. Не дивлячись на скорочення промислового потенціалу регіону, сумлінні виробники, виконуючи вимоги законодавства України та рекомендації профільних Міністерств, продовжують проводити роботи з метрологічного забезпечення на належному рівні.

Метрологічна діяльность 1кв. 2018

Це дозволяє їм надавати докази споживачам та іншим зацікавленим сторонам, наприклад Держпродспоживслужбі, про те, що ЗВТ, які знаходяться в експлуатації відповідають вимогам НД, їх застосування не нанесе шкоди життю та здоров’ю громадян та економіці країни. Розширюється співпраця з торгівельними мережами області, зокрема з повірки ваг та гир. Збільшується кількість заявок на проведення повірки від АЗС.

Метрологічна діяльность 1кв. 2018

В 1 кварталі 2018року за допомогою електронної системи закупівель, було придбано мілітесламетр портативний універсальний ТПУ 01. Він призначений для вимірювання магнітної індукції постійного магнітного поля медичних приладів функціональної діагностики, зокрема таких, що використовуються в фізкабінетах лікувальних закладів наприклад, АЛИМП, Магнітерм, Полюс, DIMAP, тощо. Застосування мілітесламетра ТПУ 01 є однією зі складових частин підвищення якості надання медичних послуг в регіоні.

В разі виникнення питань з метрологічного забезпечення, фахівці

ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» надають кваліфіковані відповіді та консультації.

Останні новини

НААУ засвідчена відповідність ООВ вимогам акредитації

НААУ засвідчена відповідність ООВ вимогам акредитації

З 26 по 30 березня 2018 року Національним агентством з акредитації України (НААУ) здійснений плановий нагляд за акредитованими органами з оцінки відповідності (ООВ) ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Читати далі ...

Підтримка малого та середнього підприємництва

Підтримка малого та середнього підприємництва

Протягом І кварталу 2018 року в рамках реалізації програми підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва, заходів інформаційно-просвітницької кампанії працівниками ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» за запитами підприємств регіону проведено 3 (три) навчальних семінара для підвищення кваліфікації персоналу Читати далі ...

Участь у семінарі

Участь у семінарі

19 жовтня 2017 року фахівці ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» підвищили кваліфікацію шляхом участі в семінарі на тему: «Правові та організаційні засади стандартизації в Україні. Шляхи вирішення проблемних питань, що виникають при перевірці технічних умов» (м. Київ). Всеукраїнський захід проводився з метою обговорення важливих питань в сфері створення та управління нормативними документами. Читати далі ...

Вітання із Днем стандартизації

Вітання із Днем стандартизації

10 жовтня в Україні відзначається професійне свято всіх працівників стандартизації та метрології, який передує Всесвітній день стандартизації 14 жовтня. У складних умовах змін, в яких знаходиться наша держава, дуже важливим є консолідація всіх сил суспільства, зокрема, як виробників, так і всіх гілок влади.
Читати далі ...