ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

26-27 листопада 2020 року на онлайн - платформі нашого партнера - ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулась IІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво, торгівля: теоретичні підходи та практичні аспекти розвитку», присвячена 100-річчю з дня створення ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

У роботі конференції взяли учать близько 120 науковців, студентів та представників вітчизняних установ (підприємств, організацій), зарубіжних освітніх, урядових установ та бізнес-структур таких країн: Республіка Болгарія, Республіка Білорусь, Республіка Грузія, Турецька Республіка, Республіка Польща, Республіка Казахстан.

Під час відкриття конференції представлені доповіді представників ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»: заступника генерального директора з метрології ШАБРАЦЬКОЇ Олени (Повірка законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки: уповноваження, технічні можливості та оснащення метрологічних підрозділів, пріоритетні плани розвитку), в.о. заступника генерального директора із стандартизації, сертифікації, оцінки відповідності та наукової діяльності ПЛОТНІКОВОЇ Ірини (Надання послуг з оцінки відповідності продукції та послуг, атестації виробництва алкогольних напоїв, сертифікації систем управління), начальника відділу стандартизації та оцінювання вимірювальних можливостей ДРОГІНОЇ Олени (Надання послуг зі стандартизації та оцінювання вимірювальних можливостей суб’єктів господарювання).

Конференція проходила у форматі дискусійних платформ за такими тематичними напрямами:

 1. Сучасні тенденції розвитку інноваційного підприємництва.
 2. Управління безпечністю та якістю товарів і послуг.
 3. Захист прав споживачів.
 4. Митне регулювання в Україні.
 5. Інноваційні дослідження наукового та практичного товарознавства.
 6. Формування професійних компетентностей при підготовці фахівців спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За тематичним напрямом конференції № 2 «Управління безпечністю та якістю товарів і послуг» фахівцями ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» (Ольга СИСОЄВА, генеральний директор, Галина НЄФЬОДОВА, начальник відділу з організаційного забезпечення та наукової діяльності) підготовлені тези доповіді за темою «Управління якістю та безпечністю харчових продуктів», які увійдуть до збірника тез доповідей, що буде розміщений на web-сторінці репозиторію ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Повну інформацію про цей захід можна отримати на офіційному сайті ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Останні новини

V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

20-21 травня 2021р. фахівці ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи» (V International Scientific Practical Conference «Quality Management in Education and Industry: Experience, Problems and Perspectives»), проведеної з використанням Microsoft Teams.

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка», Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», Академія технічних наук України, Академія метрології України, Агенція вищої освіти Республіки Сербської (Боснія і Герцеговина), Технічний університет – Варна (Болгарія).

Захід привернув увагу освітян та науковців, фахівців сфери технічного регулювання цікавими та актуальними доповідями пленарного засідання конференції, дискусійними запитаннями та відповідями на них, а також різноплановими доповідями в секційних засіданнях конференції.

Більш докладну інформацію можна отримати на сторінці конференції Читати далі ...

До уваги керівників медичних закладів!

До уваги керівників медичних закладів!

З 25 березня 2021 року ДП "ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" розширило сферу уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології ( Свідоцтво про уповноваження № П -76-2021 від 25 березня 2021р). Завдяки придбаному сучасному метрологічному обладнанню ми додали до свого арсеналу можливість повірки моніторів фетальних, які широко застосовуються у медичних закладах.

Шановні клієнти,запрошуємо Вас до співпраці!

Читати далі ...

«Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

«Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

27 січня 2021 року об 11:00 на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання відбувся вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?».

Під час заходу були освітлені найактуальніші питання ринкового нагляду, зокрема:

 • Як плануються перевірки органами ринкового нагляду?
 • Яка роль малого бізнесу у забезпеченні безпечності продукції та підтриманні чесної конкуренції на ринку?
 • Чи є відмінності перевірок продукції від перевірок суб’єктів господарювання?
 • Яка процедура проведення перевірок та виконання приписів (рішень) органів ринкового нагляду?
 • Які документи повинні зберігати підприємці для виконання вимог ринкового нагляду?
 • Як визначити відповідність продукції вимогам технічних регламентів?
 • Яке значення впроваджених у 2020 році змін до законодавства про державний ринковий нагляд?

Відповіді на ці та інші питання надали безпосередньо представники Департаменту регуляторної політики та підприємництва, Департаменту технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також відповідних структурних підрозділів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної служби України з питань праці та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Захід відбувя за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Відео розташовано за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GLlQaH_fkk4&feature=youtu.be Читати далі ...

До уваги розробників та власників технічних умов!

До уваги розробників та власників технічних умов!

У зв’язку з набуттям чинності з 16.07.2019 року Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон) повідомляємо про необхідність розробки технічних умов (ТУ) та змін до ТУ державною мовою.

Технічні умови та зміни до них будуть перевірятися фахівцями ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» та вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою, за виключенням випадків передбачених Законом.

Зміни до ТУ, викладених іншими мовами, також будуть вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою або двома мовами (державною та іншою):

черговою зміною ТУ викладають у новій редакції державною мовою або двома мовами (державною та іншою);

наступні зміни викладають державною мовою або двома мовами (державною та іншою) у звичайному порядку. Читати далі ...