Серія онлайн-заходів для бізнесу.

Фахівцями ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» в IV кварталі 2021року проведено три онлайн - тренінги за наступними темами:

  • Впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів HACCP (28 жовтня 2021р., спікерка заходу Ірина ПЛОТНІКОВА, начальник відділу сертифікації, оцінки відповідності продукції, послуг та систем управління, аудитор з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів);
  • Вимоги до системи менеджменту якості згідно стандарту ISO 9001:2015 (30 листопада 2021р., спікерка заходу Галина НЄФЬОДОВА, начальник відділу з організаційного забезпечення та наукової діяльності, аудитор з сертифікації систем управління якістю);
  • Метрологічне забезпечення підприємства. Зміни в сфері технічного регулювання та метрології (10 грудня 2021р., спікерка заходу Олена ШАБРАЦЬКА, заступник генерального директора з метрології).

Зазначені безкоштовні заходи організовано в рамках спільної ініціативи Луганської регіональної торгово-промислової палати, Агенції регіонального розвитку Луганської області, ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»: «Серія антикризових заходів для потенційних та діючих суб’єктів підприємницької діяльності Луганської області щодо налагодження та активізації роботи в умовах дії карантинних заходів», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Учасники заходу - представники бізнесу різних сфер діяльності (хімічна промисловість, целюлозно-паперова промисловість, харчова промисловість, машинобудування, агропромисловий комплекс, легка промисловість), а також представники сфери освіти – набули нових знань, отримали корисні поради.

Спікерками заходів представлена цікава, змістовна, актуальна інформація, викладена в доступній формі.

Окрема секція була присвячена відповідям на питання, що були отримані як при реєстрації учасників, так і в чаті.

Тренінги пройшли у діловій конструктивній формі, учасники високо оцінили професіоналізм наших фахівців.

Більш детальну інформацію за кожним із заходів можна отримати на офіційному сайті Луганської регіональної торгово-промислової палати (http://lcci.lg.ua).

Останні новини

V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

20-21 травня 2021р. фахівці ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи» (V International Scientific Practical Conference «Quality Management in Education and Industry: Experience, Problems and Perspectives»), проведеної з використанням Microsoft Teams.

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка», Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», Академія технічних наук України, Академія метрології України, Агенція вищої освіти Республіки Сербської (Боснія і Герцеговина), Технічний університет – Варна (Болгарія).

Захід привернув увагу освітян та науковців, фахівців сфери технічного регулювання цікавими та актуальними доповідями пленарного засідання конференції, дискусійними запитаннями та відповідями на них, а також різноплановими доповідями в секційних засіданнях конференції.

Більш докладну інформацію можна отримати на сторінці конференції Читати далі ...

До уваги керівників медичних закладів!

До уваги керівників медичних закладів!

З 25 березня 2021 року ДП "ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" розширило сферу уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології ( Свідоцтво про уповноваження № П -76-2021 від 25 березня 2021р). Завдяки придбаному сучасному метрологічному обладнанню ми додали до свого арсеналу можливість повірки моніторів фетальних, які широко застосовуються у медичних закладах.

Шановні клієнти,запрошуємо Вас до співпраці!

Читати далі ...

«Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

«Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

27 січня 2021 року об 11:00 на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання відбувся вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?».

Під час заходу були освітлені найактуальніші питання ринкового нагляду, зокрема:

  • Як плануються перевірки органами ринкового нагляду?
  • Яка роль малого бізнесу у забезпеченні безпечності продукції та підтриманні чесної конкуренції на ринку?
  • Чи є відмінності перевірок продукції від перевірок суб’єктів господарювання?
  • Яка процедура проведення перевірок та виконання приписів (рішень) органів ринкового нагляду?
  • Які документи повинні зберігати підприємці для виконання вимог ринкового нагляду?
  • Як визначити відповідність продукції вимогам технічних регламентів?
  • Яке значення впроваджених у 2020 році змін до законодавства про державний ринковий нагляд?

Відповіді на ці та інші питання надали безпосередньо представники Департаменту регуляторної політики та підприємництва, Департаменту технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також відповідних структурних підрозділів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної служби України з питань праці та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Захід відбувя за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Відео розташовано за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GLlQaH_fkk4&feature=youtu.be Читати далі ...

До уваги розробників та власників технічних умов!

До уваги розробників та власників технічних умов!

У зв’язку з набуттям чинності з 16.07.2019 року Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон) повідомляємо про необхідність розробки технічних умов (ТУ) та змін до ТУ державною мовою.

Технічні умови та зміни до них будуть перевірятися фахівцями ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» та вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою, за виключенням випадків передбачених Законом.

Зміни до ТУ, викладених іншими мовами, також будуть вноситися до бази даних «Технічні умови України» лише за умови їх викладу державною мовою або двома мовами (державною та іншою):

черговою зміною ТУ викладають у новій редакції державною мовою або двома мовами (державною та іншою);

наступні зміни викладають державною мовою або двома мовами (державною та іншою) у звичайному порядку. Читати далі ...